سیستم کنترل کیفی تست جوش

تست جوش تست جوش تست جوش

سیستم کنترل کیفی تست جوش

    در این قسمت میخواهم یک سیستم کنترل کیفی تست جوش را مطابق آنچه که در شرکتهای سازنده امریکاییهمچون ABS به اجرا گذاشته میشود را شرح دهیم

    این سیستم کنترل کیفی شامل یک سری پرسنل ،اسناد ، مدارک و پروسیجر، استانداردهای مورد استفاده جهت طراحی ، ساخت و تست جوش و یک سری آزمونها و تستها می باشد که بطور خلاصه در ادامه مبحث هر کدام تشریح شده اند:

    پرسنل مورد نیاز:

    -مدیر کنترل کیفیت

    -بازرسان کنترل کیفیت تست جوش

    -بازرسان تست جوش

    - پرسنل تستهای غیر مخرب تست جوش

 

    دپارتمان کنترل کیفی بوسیله مدیر کنترل کیفیت رهبری شده که خود بوسیله بازرسان کنترل کیفیت تست جوش ، بازرسان جوش تست جوشو کنترل کننده های اطلاعات و مدارک همراهی می شود.

    گروه بازرسان داخلی تست جوش، در حین ساخت بازرسی چشمی تست جوش و ابعادی و دیگر مراحل بازرسی را به انجام می رسانند در حالی که تستهای غیر مخرب تست جوش ممکن است توسط یک سازمان فرعی تایید شده انجام شود.

    یکی از وظایف مدیر کنترل کیفی مرور مدارک تاییدیه و سوابق قبلی پرسنل NDT می باشد.

    در بعضی از سیستم های کنترل کیفی امکان دارد که یک شخص کار هر یک از بازرسان کنترل کیفی و بازرسان تست جوش را به تنهایی انجام دهد که در این صورت بازده این سیستم کمتر میشود.

    در اکثر پروژه ها ممکن است مهندسین کنترل کیفی در کارگاه ساخت و یا در محل نصب و احداث تجهیزات ساخته شده حضور داشته باشند که در این صورت هر کدام جهت بهتر انجام شدن کار از نیروهای بازرسی کنترل کیفی و تست جوش استفاده میکنند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به تست جوش است. و کپی برداری از اون پیگرد قانونی دارد

طراحی سئو ، بازاریابی اینترنت ، شرکت تجارت الکترونیک پویا سامانه ونک www.pouyaweb.net